سفارش تبلیغ
صبا

قیدار شهر جد پیامبراسلام
وبلاگ قالب

                            

ماشین آلات کشاورزی نائب رئیس شورای استان زنجان:                            
صنایع تبدیلی کشاورزی در شهرستان خدابنده مستقر شود                            
نائب رئیس شورای اسلامی استان زنجان با اشاره به نیاز شهرستان خدابنده به صنایع تبدیلی گفت: صنایع بزرگ در شهرستان خدابنده استقرار یابد.

حسن‌رضا بیگدلو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با بیان اینکه محصولات کشاورزی در شهرستان خدابنده به پایین‌ترین قیمت ممکن از کشاورز خریداری و توسط واسطه‌گران با قیمت‌های چندین برابر به فروش می‌رسد، اظهار داشت: با ایجاد صنایع تبدیلی در این شهرستان از متضرر شدن کشاورزان جلوگیری می‌شود.

وی به تولید بالای محصول سیب‌زمینی در شهرستان خدابنده اشاره کرد و افزود: کارخانه تبدیلی برای تبدیل محصول سیب‌زمینی به مواد خوراکی مثل چیپس و غیره وجود ندارد.

نائب رئیس شورای اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه شهرستان خدابنده فاقد صنایع بزرگ فعال است، تصریح کرد: بیشتر صنایعی که در این شهرستان وجود دارد صنایع خرد هستند.

وی با تصریح بر اینکه تولیدات صنایع خرد ادوات کشاورزی و غیره است، عنوان کرد: متاسفانه از این صنایع خرد نیز حمایت‌های لازم انجام نمی‌شود.

بیگدلو به فعالیت محدود شهرک صنعتی شهرستان خدابنده اشاره کرد و گفت: شهرک صنعتی که در این شهرستان وجود دارد چنگی به دل نمی‌زند.

وی با بیان اینکه شهرستان خدابند به لحاظ کشاورزی از شهرستان‌های مهم استان است، خاطرنشان کرد: متاسفانه حمایت لازم نیز در این بخش از تولید‌کنندگان و کشاورزان انجام نمی‌شود.

نائب رئیس شورای اسلامی استان زنجان ابراز کرد: با استقرار صنایع بزرگ در شهرستان خدابنده بخشی از آمار بیکاری این شهرستان کاسته می‌شود.


.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
قیدار نبی(ع)

موضوعات وب
معرفی حضرت قیدار نبی(ع) ؛ اخبار و رویدادهای مهم ایران/شهرستان خدابنده
لینک های مفید
آرشیو اخبار خدابنده
امکانات وب


بازدید امروز: 77
بازدید دیروز: 334
کل بازدیدها: 1980954